latviesu

FORMA

CEĻUSARGI : No ārpuses aptuveni 2mm bieza lokana plastmasa, kas pilnībā nosedz kājas apakšējo daļu, un aptver kāju no abām pusēm. No iekšpuses - porolons, kas apšūts ar audumu. Pilnībā jānosedz celis un virs tā aptuveni 5 cm pie saliektas kājas, un jābeidzas pie potītēm.

 

 

GETRAS : Trikotāžas vai cita materiāla īpašas krāsas adīta getra, kas tiek vilkta pāri ceļu sargam, un piestiprinās pie getru tura vai speciālām likras vai līdzīga auduma biksēm.

 

 

 

 

GETRU TURIS : Gumijas josta ar 4-trām pie plastmasas vai dzelzs sprādzēm - ar ko piestiprināt getras. Alternatīva - speciālas bikses, kas apvieno sevī getru tura un suspenzora īpašības.

 

 

SUSPENZORS : Gumijas josta ar iestrādātu plastmasu, kam apkārt porolons.

 

 

 

BIKSES: Sākas virs jostas vietas ar platām, polsterētām malām - aizsargājot visu sēžamvietas, apakšējo muguras un augšstilba daļu. No ārpuses izturīgs audums, iekšā plastmasas aizsargi, apšūti ar porolonu.

 

 

 

 

SLIDAS: (NETIEK IZĪRĒTAS KOPĀ AR HOKEJA FORMU)
Hokeja. Nosedz pēdu un potīti. Tādas, kas ir nedaudz lielākas, nekā kājas izmērs - īkšķis nedrīkst pieskarties purngalam, kā tas varbūt ir ar kurpēm. Izmēri atšķiras ne tikai ar garumu, bet arī ar platumu.

 

KRŪŠU BRUŅAS: Aptuveni 2mm plastmasa, dažādās kārtās, kas nošūta ar porolonu un audumu, un nosedz visu muguru un vēderu, ieskaitot plecus, un sānu daļu.

 

 

 

 

ELKOŅU SARGI: Speciāli izstrādāti, plastmasas un porolona veidojums, kas nosedz elkoni un daļu augšdelma un apakšdelma, sākoties no plecu sargu roku daļas, un beidzoties virs cimda.

 

 

 

KREKLS : Velkams pāri krūšu bruņām, elkoņiem.

 

 

 

 

CIMDI : Ļoti izteiksmīgi lieli. No iekšpuses ar ādu izšūta plaukstas daļa bez polsterējuma, no ārpuses, aptuveni 1 cm bieza pa posmiem sašūta ārējā daļa, kas pilnībā pasargā delnu no virspuses.

 

ĶIVERE : Pilnībā segta galvas daļa, sejas daļa ar vai BEZ restes

 

 

NŪJA UN RIPA : tie ir atribūti, lai spēlētu hokeju.